Wypisałem się z większości list mailingowych, na które byłem zapisany.

Wiesz dlaczego? Bo były badziewne.

Jedyne co umieli ich operatorzy to podsyłać zbitki niepowiązanych linków, jakie udało im się znaleźć pomiędzy kolejnymi wysyłkami.

Oczywiście, trafiały się linki perełki, jednak bardzo rzadko.

Twój czas jest cenny. Więc po co go marnować.

I teraz, o ironio... Sam zapraszam Cię na moją listę mailową.

Listę inną niż wszystkie, które znam.

Jeśli mnie obserwujesz, to wiesz, że regularnie przekazuję moją wiedzę w sieci. Na Instagramie, YT, FB czy LN.

Mam ponad 30 lat doświadczenia w branży związanej z tworzeniem oprogramowania - wiedza, którą posiadam w tym zakresie, jest naprawdę ogromna i chętnie się nią z Tobą podzielę

Jest tylko jeden problem. NIE wiem (podobnie jak autorzy innych list mailowych), co jest Ci konkretnie potrzebne w danym momencie.

Czym się różnię, to tym, że nieustannie o to pytam.

Proponuję Ci eksperyment.

Jeśli któryś z materiałów, jakie tworzę, szczególnie Cię zainteresuje i będziesz czuć niedosyt, daj mi znać. Jeśli tylko będę w stanie, chętnie rozwinę go właśnie w ramach cotygodniowego mailingu.

Dlaczego to robię? 

1. Przeraża mnie jakość oprogramowania, jakiego używam na co dzień. Oprogramowanie, które wchodzi z butami bezpośrednio w Twoje życie, jest w Twoich urządzaniach RTV, zarządza Twoim domem, steruje aparaturą medyczną, samochodami, samolotami, statkami... Jest wszędzie. Drobne błędy mogą mieć katastrofalne efekty.

2. Od czasu do czasu, będę chciał Ci coś sprzedać... O nie... powiedziałem to na głos... Przecież to jest temat tabu... Nie mam zamiaru Cię okłamywać. Możesz korzystać z wszystkiego, co Ci oferuję i nigdy nie zapłacić mi za to ani złotówki. Nie ma żadnego problemu. Może jednak któregoś dnia stwierdzisz... O... Fajnie facet gada. O... Ciekawe dodatkowe materiały przygotował, może warto za nie zapłacić? I zapłacisz.

Bez względu na Twój wybór, zawsze przyjmę Cię z otwartymi ramionami. Dlaczego? Bo dla mnie punkt 1 > punkt 2.

Uff. Było dużo czytania?

Specjalnie.

Moje maile na pewno nie będą krótsze.

Zapraszam.

To na co jeszcze czekasz? Zapisz się :)

Zapisanie się na listę stanowi zgodę na otrzymywanie od Emssik.Edu Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu newslettera zawierającego treści marketingowe dotyczące oferty Spółki. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.


EMSSIK.EDU Sp. z o.o. | Polityka prywatności